fbpx

NAPIŠTE MI

Budu se těšit, až mi sdělíte Vaše vize a plány,
které proměníme v realitu.

Nebojte se mě také na
cokoliv zeptat.

Rodinný fotograf kolín-rodinný fotograf kutná hora-rodinný fotograf čáslav-rodinná fotografka kolín-párové focení-kolín-kutná hora-čáslav-poděbrady-nymburk-středočeský kraj-láska-svatební fotografa-párový fotograf
na telefonu

Po-Pá 11-16

Lokace

Kolín, Kutná Hora, Poděbrady a okolí

kontakt

+420 720 231 294
info@bylily.net

Pro rezervaci mých služeb vyplňte prosím následující formulář. Pokud se Vám do 48 hodin neozvu, kontaktujte mě na telefonním čísle nebo prostřednictvím e-mailu uvedeném výše.

O JAKÉ FOCENÍ MÁTE ZÁJEM
DATUM UDÁLOSTI V PŘÍPADĚ SVATBY
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE, KTERÉ MI CHCETE SDĚLIT

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Zde jsou odpovědi na některé nejčastěji dotazované otázky od mých klientů.

Zašlu Vám link na on-line galerii, která bude chráněná heslem. Fotografie budou v plné kvalitě. Můžete je libovolně stahovat, kdykoliv budete chtít. 

Focení je také vizitka toho, jak a co fotím. Pokud nafotím sérii, jde automaticky na Facebook i instagram a posléze sem na web. Pokud si ovšem nepřejte fotografie zveřejnit, zůstanou soukromé. Veškeré zveřejnění fotografií konzultuji.

Tak, jak je vám to pohodlné. To je základ. Ideální jsou věci bez potisku a tak, aby jste se barevně netloukli nebo nesplývali s partnerem nebo okolím. (Většinou fotím při západu slunce či v lese, takže se vyvarovat těmto barvám). Na focení si můžete vzít i více kusů oblečení nebo mi předem poslat fotky a společně vše prokonzultujeme 🙂 

Pokud nejste z cukru, můžeme fotit i v dešti. Budete mít opravdu originální fotky a zážitek. Nebudu Vás samozřejmě do ničeho nutit, takže se můžeme v pohodě domluvit na jiném termínu.

LILY BEZOUŠKOVÁ – VAŠE PÁROVÁ, RODINNÁ A SVATEBNÍ FOTOGRAFKA KOLÍN, PODĚBRADY, KUTNÁ HORA, ČÁSLAV