fbpx


CENÍK

Nabídka služeb a cen pro rok 2021

Editorial-bylily-parovy fotograf-focení-fotograf-kolín-střední čechy-kutná-hora-poděbrady-nymburk-čáslav-par-laska-rodinny fotograf-rodina-snoubenec-zamilovani

PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ, ABY JEJICH VZPOMÍNKY BYLY VĚČNÉ

Nejen v rodinném albu

Ráda bych doprovázela při výjimečných momentech lidi, pro které je důležitá hodnota okamžiku. Milují stejně jako já volnost, přirozenost a přírodu. Jsou otevřeni novým věcem a nebojí se výzev. 

SVATEBNÍ FOCENÍ

Svatební den není jen o překrásných šatech a sladkých zákuscích.

Je to mimořádně osobní a intimní příběh, který člověk prožije většinou jen jednou za život a stojí za to jej zdokumentovat. 

Každá svatba je jedinečná, a proto vám zašlu speciální ceník, který je individuální pro každý pár a jeho svatbu.

Součástí každé svatby je i předsvatební schůzka, kde Vás velmi ráda poznám. Chci, aby jste mě znali jako osobu, přece jenom s vámi budu trávit celý den či víkend. 🙂

Vyslechnu Vaše představy a přání a společně doladíme všechny detaily.

Cena od: 10 000 Kč
Cena se odvíjí od délky focení a místa konání.

PÁROVÉ FOCENÍ

Půjdeme se projít do lesa či na louku, zkrátka někam, kde se budete cítit zrelaxovaní a kde vás bude hřát slunce do zad .
Pokud bude focení ve Vaši oblasti, budu ráda, když mi ukážete nějaké Vaše oblíbené místo. Pokud bude focení někde u nás, tzn. na Kolínsku, zavedu Vás já, na nějaké skryté zákoutí.
Místa vybírám samozřejmě tak, abyste měli co nejvíce soukromí.
Strávíme spolu hodinu ale čas na stopkách opravdu neměřím, takže když přetáhneme, nic se neděje.
Z focení dostanete minimálně 15 fotografií ale často se mi jich povede poslat víc, přece jenom je škoda striktně vybírat, když jich vyjde krásných více.
Fotografie Vám nahraji do webové galerie, kde je budete moci stahovat a sdílet dle své libosti navěky věků.
Fotografie budou v plné tiskové kvalitě.
cena: 1 500 Kč

RODINNÉ FOCENÍ

Půjdeme se projít do lesa či na louku, zkrátka někam, kde se budete cítit zrelaxovaní a kde vás bude hřát slunce do zad. Pokud bude focení ve Vaši oblasti, budu ráda, když mi ukážete nějaké Vaše oblíbené místo. Pokud bude focení někde u nás, tzn. na Kolínsku, zavedu Vás já, na nějaké skryté zákoutí. Místa vybírám samozřejmě tak, abyste měli co nejvíce soukromí. Pokud máte domácího mazlíčka, bude hezké, když ho vezmete s sebou. Strávíme spolu hodinu a půl ale čas na stopkách opravdu neměřím, takže když přetáhneme, nic se neděje Z focení dostanete minimálně 20 fotografií ale často se mi povede jich poslat víc, přece jenom je škoda striktně vybírat, když jich vyjde krásných několik. Fotografie Vám nahraji do webové galerie, kde je budete moci stahovat a sdílet dle své libosti navěky věků. Fotografie budou v plné tiskové kvalitě.​​
cena: 2 000 Kč
Cena se odvíjí od délky focení a místa konání.

HODNOCENÍ KLIENTŮ

LILY BEZOUŠKOVÁ – VAŠE PÁROVÁ, RODINNÁ A SVATEBNÍ FOTOGRAFKA KOLÍN, PODĚBRADY, KUTNÁ HORA, ČÁSLAV